Hakkımızda

SERVO-MATİK REGÜLATÖR KİMDİR ?
1984 yılında kurulan SERVO-MATİK LTD.ŞTİ. günümüze kadar Türkiye elektrik-enerji piyasasına hizmet vermektedir. 2018 yılının başında bir gençleşme haraketi yapan, firma ünvanı SİEL ELEKTRONİK ENERJİ AŞ. olarak güncellenen, enerji ve dinamizim karatak yonuna devam eden güçlü bir Türk firmasıdır. 

Kaliteyi ilke edinen firmamız, değişken şehir voltajını düzelten ve diğer elektrikli ekipmanları bu değişken voltajdan koruyan elektrik cihazları üretmektedir.

Servomatik kurulduğu günden bu yana;”farklı ve kaliteli ürünler” sunmayı kendine ilke edinmiştir.

25 kişiden oluşan teknik ve idari personelimiz ile Türkiye regülatör piyasasının % 40'na hizmet vermekteyiz. 1 kVA - 5000 kVA'ya kadar yıllık 4000 adet cihaz üretim kapasitemiz vardır.

Profesyonel hizmet anlayışı, üst düzey müşteri memnuniyeti ve çevreye duyarlılık anlayışı ile hareket eden ServoMatik, başarısını “innovasyon, satış gücü ve destek hizmetlerinden” almaktadır.

 

ServoMatik Regülatör “Toplam Kalite Politikasında” stabilite sağlamıştır.

Bünyemizdeki tüm süreçler yönetim sistemi ile entegre edilerek, birbirini kontrol eden bir yapı geliştirilmiştir. Bu yapı “hedeflerimizi” beslemektedir.

Tam otomatik servo voltaj regülatörlerine ek olarak ayrıca REDRESÖR, TRANSFORMATÖR, KESİNTSİZ GÜÇ KAYNAĞI ve ÖZEL MİKRO İŞLEMCİLİ SERVO REGÜLATÖR imalatlarımızda vardır. Kaliteli ürünlerimiz AZERBAYCAN, TÜRKMENİSTAN, KAZAKİSTAN, SURİYE, IRAK, İRAN, ALMANYA, KOSOVA, ARNAVUTLUK, CEZAYİR, MISIR, KENYA, İTALYA, FRANSA, AMERİKA, KANADA, YUNANİSTAN, KIBRIS, AFGANİSTAN, RUSYA, ERMENİSTAN, FAS, FİLİSTİN, GÜRCİSTAN, ERMENİSTAN, HIRVATİSTAN, İSPANYA, KIRGIZİSTAN, KOLOMBİYA, LÜBNAN, DUBAİ, ÖZBEKİSTAN, POLONYA, PAKİSTAN, ROMANYA, SUUDİ ARABİSTAN, SURİYE, TÜRKMENİSTAN ve YUGOSLAVYA gibi ülkelere ihraç edilmektedir.

Ürünlerimize olan artan talepten dolayı kurduğumuz BEYLİKDÜZÜ/YAKUPLU'daki 1500 m2 kapalı alanlı yeni fabrikamızda, kalitemizi arttırmayı ve regülatör piyasasının öncüsü olmayı amaçlıyoruz.

Firmamız yakın bir gelecekte TSE ve İSO belgelerine haiz olacaktır.

servo-matik, servomatik, servomatik kimdir, servomatik hakkımızda, servomatik regülatörleri, servomatik ups, ups üretimi, regülatör üretimi,servomatik ups, siel elektronik kimdir, siel kimdir, siel enerji, siel,