TEKNİK DESTEK HİZMETİ

Küresel ölçekte, aynı zamanda Türkiye'de Elektrik ve Elektronik Mühednisliği disiplini, insan yaşamına ve uygarlık kalitesine doğrudan etki eden mühendislik koludur. Bu nedenle; çok yoğun olarak labaratuvar ve saha testlerinin yürütüldüğü, en geniş laboratuvar alanlarına sahip, test maliyetleri ve bütçeleri açısından en üst sıralarda yer alan bir disiplindir.

Regülatör, Transformatör ve UPS üretimi yapan firmamız. Akademik eğitimleri tam, konusunda uzman çalışanları ve profesyonel üretim - servis organizasyonu ile tüm müşterilerine hizmet vermektedir.

Özel olarak ürettirdiğiniz regülatör - transformatör veya ups'inizin periyodik bakımları çok önemlidir, her yıl düzenli şekilde kontrol ettirdiğiniz cihazlarınızın kullanım süreleri daha uzun olacaktır.

Firmamız arızalı, eski ve atıl durumdaki regülatör, ups ve transformatörlerinizi onarıp, profesyonel şekilde hayata geçirerek kullanmanıza olanak sağlıyor. 1984 yılından beri üretim yapan Servomatik bu konuda ülkemizde en yetkin teknik ekibe sahiptir.